Zem večnej temnoty

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Zem večnej temnoty

Příspěvek pro Aki Kana za Wed 7 Dec - 17:21

Toto je miesto kde sa zdržiavajú niektorý summoni v tejto zemi je stále tma a na oblohe svieti krvavý mesiac.

Shōton: Hashō Koryu(B) , Crystal Release: Crystal Lance - Kryštalové kopí(B), Shōton: Suishō Pro – Kryštálový meč(B), Crystal Release:Crystal Encampment Wall(B), Shōton: Hashō Koryu(B)
Shoton: Sōshin no bodi - Kryštál: Objavenie(C), Crystal Release: Growing Crystal Thorns(C), Kuchiyose no jutsu - Bleskové myši(C), Shōton: Kurenai no Kajitsu(C), Kesshō: Rokkaku Shuriken: Ranbu(C), Kesshō: Rokkaku Shuriken - Shoton Shurikeny(C), Shōton: Suishō Kyō->Suisho Bunshin no Jutsu (Shoton zrkladlo) Shoton klon(C)
Shoton shunshin(D), Kesshō no Yoroi(D)

Body:
Ninjutsu – 5,0 / Taijutsu – 4,0 / Genjutsu – 2,0 / Chakra – 4,5 / Rýchlosť – 4,0 / Sila -2,0 / Inteligencia – 3,5 / Ručné pečate - 4,0......=> Celkovo: 29
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zem večnej temnoty

Příspěvek pro Aki Kana za Wed 7 Dec - 18:01

Portálom som preletel a tvrdo dopadol. Pozeral som sa všade naokolo " Hm je tu také ako sa písalo vo zvitku " pozeral som sa na krvavý mesiac na nebi. Nevedel som kam teraz a uvidel som jaskyňu kde sa mal môj summon nachádzať. Prišiel som pred jaskyňu a do nej zakričal ,,Halooo je tu niekto?,,

Z jaskyne sa ozvalo veľké zavrčanie a v tme zasvietil pár zelených očí.

Akane
,,Vrrr kto sa ma to opovažuje budiť? ,,

Ja: Od toho zavrčania som padol na zem a pomaly som vstával ,, P..Prepáč nechcel som ťa budiť ale idem za tebou zo žiadosťou.....Akane,,

Akane
,,Vrrr... z akou žiadosťou a odkiaľ vieš moje meno? vrrr,,

Ja: ,, Tvoje meno a skoro všetko o tebe viem zo zvitku ktorý mi zanechal dedko Kintaro-san ktorý ťa vraj privolával.

Akane
,,Hm...starček Kintaro? Ten ma nevyvolal už pekne dlho zrejme zomrel však?

Ja : ,,Áno zomrel ale nepoznal som ho, zanechal mi zvitok v ktorom sa písalo o tebe tak som ťa prišiel požiadať či budeš ochotná stať sa mojim summonom,,

Akane
,,Hm... prečo nie ale budeme si musieť dohodnúť pravidlá....bla,bla bla,

Ja: ,,Bla..bla..bla.....,, doletel ku mne zvitok ktorý sa otvoril

Akane
,,Podpíš sa na to posledné miesto svojou krvou a nechaj svoj otlačok ruky ktorou ma budeš privolávať

Ja: Kúsol som si do palca a podpísal zmluvu. Po podpísaní sa zmluva zrolovala a zmizla.

Akane:
,,Dobre teraz ťa vrátim späť a stretneme sa keď ma budeš potrebovať.

Ja: ,,Zrejme ťa zavolám lebo budem potrebovať dopraviť do Konohy teda ak ti to nevadí,,

Akane:
,,Môžeš ma privolať síce som už nikoho dlho neviezla ale to sa nezabúda a maj sa,,

V tom sa mi začal celé okolie krútiť a zmizol som z tejto dimenzie. (Presun)

Shōton: Hashō Koryu(B) , Crystal Release: Crystal Lance - Kryštalové kopí(B), Shōton: Suishō Pro – Kryštálový meč(B), Crystal Release:Crystal Encampment Wall(B), Shōton: Hashō Koryu(B)
Shoton: Sōshin no bodi - Kryštál: Objavenie(C), Crystal Release: Growing Crystal Thorns(C), Kuchiyose no jutsu - Bleskové myši(C), Shōton: Kurenai no Kajitsu(C), Kesshō: Rokkaku Shuriken: Ranbu(C), Kesshō: Rokkaku Shuriken - Shoton Shurikeny(C), Shōton: Suishō Kyō->Suisho Bunshin no Jutsu (Shoton zrkladlo) Shoton klon(C)

Body:
Ninjutsu – 5,0 / Taijutsu – 4,0 / Genjutsu – 2,0 / Chakra – 4,5 / Rýchlosť – 4,0 / Sila -2,0 / Inteligencia – 3,5 / Ručné pečate - 4,0......=> Celkovo: 29
Aki Kana

Shinobi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aki Kana za Wed 7 Dec - 18:24

( Je to krátke? Áno je to krátke tlačí ma čas takže kompletný dopíšem keď budem mať čas a chuť Very Happy )

Body:
Aki Kana

Shinobi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru